Praca w Projekcie dla Psychologa

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Niedziela, 08 Kwiecień, 2018  13:18
  • Telefon: 728 499 936
  • Lokalizacja: Nowogard
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Inne
  • Forma pracy: Inna
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:Stowarzyszenie Aktywnego Wspierania Gospodarki

Stowarzyszenie Aktywnego Wspierania Gospodarki poszukuje Psychologa do prowadzenia zajęć indywidualnych oraz zajęć grupowych w ramach projektu skierowanego dla 100 osób zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym realizowanym na terenie powiatów goleniowskiego i kamieńskiego woj zachodniopomorskiego .

Kim jesteśmy?

Stowarzyszenie Aktywnego Wspierania Gospodarki jest ogólnopolską organizacją pozarządową, która powstała w 2008 r. Posiada siedzibę na terenie Wrocławia oraz 10 biur projektowych. Głównym obszarem działalności Stowarzyszenia Aktywnego Wspierania Gospodarki jest wspieranie edukacji poprzez pozyskiwanie, a następnie zarządzanie funduszami unijnymi w ramach projektów ukierunkowanych w szczególności na rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, upowszechnianie idei kształcenia ustawicznego oraz działalność na rzecz integracji środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Miejsce pracy: teren województwa zachodniopomorskiego powiaty: goleniowski, kamieński /Nowogard

Zakres obowiązków:
• Przeprowadzenie 400 h diagnozy społeczno-psychologicznej dla 100 UP w tym:
-indywidualna sesja ogólna( 200h) obejmująca m.in. identyfikację potrzeb, diagnoza przyczyn wykluczenia społecznego, braku zatrudnienia, ustalenie słabych i mocnych stron
-przeprowadzenie testu predyspozycji osobowościowych i omówienie wyników( 200h)
-podpisanie umów na wzór kontraktu socjalnego
• Przeprowadzenie 200 h Indywidualnego poradnictwa psychologiczne dla 100 UP.

• Przeprowadzenie 100 h Grupowego poradnictwa psychologicznego. Tematyka: pomoc osobie we wzmacnianiu lub odzyskiwaniu zdolności do funkcjonowania w społeczeństwie, zmniejszanie poczucia lęku, nauka asertywności, wzmacnianie własnych atutów w poszukiwaniu pracy itp.
• Przeprowadzenie 100 h Grup wsparcia Tematyka: przełamywanie samotności dzięki kontaktowi z osobami będącymi w podobnej sytuacji, wzmocnienie poczucia własnej wartości i zapobieganie poczuciu izolacji społecznej, pomoc w zwalczaniu bezradności, zwiększenie świadomości UP na swój temat, na temat własnych pragnień, dążeń, celów, a także uzyskanie nowych umiejętności radzenia sobie w sytuacjach trudnych, konfliktowych, zdrowotnych, które zaburzają funkcjonowanie w życiu codziennym.
• Przeprowadzenie 100 h Treningu kompetencji i umiejętności społecznych. Tematyka: budowanie poczucia własnej wartości, nauczenie się podstawowych zasad komunikacji interpersonalnej, budowanie pozytywnego obrazu siebie oraz motywacji do podejmowania nowych zadań, poznanie modeli negocjacji partnerskich, radzenie sobie z krytyką, wykorzystanie umiejętności negocjacyjnych i mediacyjnych w realnych sytuacjach osobistych, społecznych i zawodowych.

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia wyższego kierunkowego ( mgr psychologii) ,
-minimum dwóch lat doświadczenia zawodowego w pracy z osobami zagrożonymi ubóstwem i/lub wykluczeniem społecznym,
- umiejętności planowania i organizowania pracy własnej pod kątem wymaganych terminów,
- dokładności i skrupulatności,
- umiejętności pracy pod presją czasu,
- prawo jazdy kat B.

Oferujemy:
- umowę zlecenie (możliwa również własna działalność gospodarcza),
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju zawodowego,

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o nadsyłanie CV do dnia: 11.01.2018 r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 923 ze zm.”.

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Psycholog Nowogard
  • Praca Nowogard
  • Praca Psycholog
Sylwia Oślizło
Na Lento.pl od 07 mar 2017
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń